• Новак
  • -10 %
Нови 2018 Фабрика за Продажба на Чевли Жените Посочи Пети Висока Пета Пумпи Дама Еден Ол Работа Кариера Пролет Есенски Чевли NLK-A0056

Нови 2018 Фабрика за Продажба на Чевли Жените Посочи Пети Висока Пета Пумпи Дама Еден Ол Работа Кариера Пролет

DEN 1420.00
DEN 1578.24

Достапност
Достапно за нарачка


ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cm
ЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cm
ЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cm
ЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cm
ЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cm
ЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cm
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат. Ако Се Уште Не Се Сигурни Која Големина, Само Да Бидат Слободни Да Контакт.
Нови 2018 Фабрика За Продажба На Чевли Жените Посочи Пети Висока Пета Пумпи Дама Еден Ол Работа Кариера Пролет Есенски Чевли
Големина : 35,36,37,38,39,40,41,42
Материјал : Кожа Стп
Пета Висина : 8 СМ
Боја : 5 Бои
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

Спецификацијата

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
LOSLANDIFEN
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Се облекуваат
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
952-5
Стил:
Концизен
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
За сезоната:
есен и пролет
Платформа Висина:
0.5 cm
Пета Висина:
8cm

Со стоката дадена додека купуваат