• Новак
  • -49 %
Жените со рамни секојдневен чевли на вистински cowskin кожа цвет устата браун рамен круг пети рачно изработени ретро brogue рачно изработени чевли

Жените со рамни секојдневен чевли на вистински cowskin кожа цвет устата браун рамен круг пети рачно изработени

DEN 1908.00
DEN 3741.60

Достапност
Достапно за нарачка


Важно Известување:
Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .
Изненадување :
Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Fringe
Бренд Име:
steinmeier
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
SMT0818
Пети Форма:
Круг Пети
Станови Тип:
Oxfords
Outsole Материјал:
TPR
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
боја:
Браун
Големина:
5.5,6,6.5,7,7.5,8,8.5,9,9.5

Со стоката дадена додека купуваат