• Новак
  • -35 %
2018 најнов дизајн мода бела чипка станови чевли жените женски невести пеперутка чипка цвет девојка станови чевли деверуша чевли

2018 најнов дизајн мода бела чипка станови чевли жените женски невести пеперутка чипка цвет девојка станови

DEN 1435.00
DEN 2208.00

Достапност
Достапно за нарачка


Модерен, стабилна, таписерии

Боја : Бела
пета : dcustom се направат различните потпетици
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )

Ако имате нешто прашања ве молиме контактирајте не на линија
или пратете ни е-маил за да се следи адреса :
Вистински фото покаже :

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
neoprene
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
APRUUK
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Свадба

Со стоката дадена додека купуваат