• Новак
  • -5 %
Меридијанска масажа четка квалитет на стоки пет линии на тенки нозе слабеење тенко тело четка за да се четка Јарец тенко тело беа

Меридијанска масажа четка квалитет на стоки пет линии на тенки нозе слабеење тенко тело четка за да се четка

DEN 443.00
DEN 465.60

Достапност
Достапно за нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$35
$13.5
$19.88
$12.9
wy-приклучок-крај

Спецификацијата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
амс-1
Бренд Име:
KANGZHU

Со стоката дадена додека купуваат