• Новак
2015NEW Машкиот Пенис Мало Звук Чистота Приклучок за Проширување Нерѓосувачки Челик со Електричен Шок Возрасни Производи Принцот Алберт Стапче

2015NEW Машкиот Пенис Мало Звук Чистота Приклучок за Проширување Нерѓосувачки Челик со Електричен Шок Возрасни

DEN 710.40

Достапност
Достапно за нарачка


Вметнатите е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик за удобно внесување и употреба. Пенисот ќе добијат електрични обвиненија и само може да се стави вашиот партнер во бес тие ќе уживаат.Ова е unipolar мало insert (внеси). Unipolar значи дека овој објект бара друг unipolar објект да заврши на електрични кола. Оваа точка ќе се поврзете на електро електро бендови пенисот бендови. Тоа е предложено дека оваа точка се користи со други unipolar објекти, како наша Замена Влошки Анален Plug Клиторисот Морон.
Ако сте помлади играчи или се користи за прв пат, ве Молиме имајте на ум дека нејзиниот интензитет од струен удар! Прво се претвори во горниот десен агол на копчето за да се прилагоди 0, полека се претворат во 1.
За Мало Приклучок, јас мислам дека прво ќе се чувствуваат шокови со вашата рака, а потоа во централна преку пенисот кожата чувство, повторно преку glans пенисот чувство, конечно да се стави тоа полека со вметнување на уретерот, одби да еднократен вметнете уретрата приклучокот целосно
Белешки 1, не дозволувајте малолетно лице, односно не можат да се изразат ќе го користите. 2, немоќни се забранети. 3, користи срцев пејсмејкер и срцето следат хендикепираните пациенти. 4, висок крвен притисок пациенти (180 MMHG) со посебни потреби. 5, и бремени жени. 6, епилепсија, мозочен удар, паркинсонова болест и meniere encephalopathy пациенти забрането. 7, болести на срцето пациенти забрането. 8, немоќни се забранети

Спецификацијата

Бренд Име:
Leawell
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
no
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Со стоката дадена додека купуваат