• Новак
  • -25 %
Бесплатен Превозот 1pcs Прсти Одвојување Тип Прст Пасивни Рехабилитација Обука Топка за Рака Физиотерапијата и Рехабилитација

Бесплатен Превозот 1pcs Прсти Одвојување Тип Прст Пасивни Рехабилитација Обука Топка за Рака Физиотерапијата

DEN 2049.00
DEN 2731.20

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 1pcs Прсти Одвојување Тип Прст Пасивни Рехабилитација Обука Топка за Рака Физиотерапијата и Рехабилитација
Опис :
Прстите Се Разделуваат Тип
Оригиналниот прст пасивни рехабилитација обука
Нека движење-нарушување прсти се движат
Прст пасивни рехабилитација обука
Инфрацрвена топлина компресира масажа
Прилагодливи 5 видови на масажа сила
Промовира циркулацијата на крвта
Отстрани рака замор предизвикан од долго време работа

Спецификацијата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
ABS
Примена:
Рака
Објектот:
Компресира Раката Масажа Топка
Функција:
Прст пасивни рехабилитација обука

Со стоката дадена додека купуваат