• Новак
Нова Страна Вшмукување Машина Преносни ABS Прирачник Desoldering Пумпа за Вшмукување Калај Пиштол Со Заменливи Совет За Калај Отстранување на L306

Нова Страна Вшмукување Машина Преносни ABS Прирачник Desoldering Пумпа за Вшмукување Калај Пиштол Со Заменливи

DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка

Нова Страна Вшмукување Машина Преносни ABS Прирачник Desoldering Пумпа за Вшмукување Калај Пиштол Со Заменливи Совет За Калај Отстранување на Објект спецификите: Бренд : LODESTAR Модел : L306 серија Тип : рака вшмукување машина Материјал : пластични Должина : 3.5 cm Тежина : 20 g Функција : заварување помошни карактеристики на Производот : Светлина, економски, и удобно, Лесно да се работи, Изградена-во автоматско чистење на системот може да се отстрани калај Спецификација параметри :
Ние сме професионална снабдувач, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. имаме сопствена фабрика.ние продаваме вреднува квалитетот на производите.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. во потрага напред за нашата соработка.
. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.
. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
. Објектите се само на превозот по исплата потврди.
. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.
. Сите следење во еден веб-сајт. 17 TRACK.
. Претежно.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
. 7-12 дена од epacket.3-7 дена од ЕМС. 5-7 дена страна на курирската служба DHL.
. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 5-7 работни дена.
. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете.
. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката.
. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга.
. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот.
. Нашите работно време. од понеделник до сабота.
. Ако ништо друго, ние може да ви помогне.pls контактирајте со нас.
. ако не сте Задоволни со производот.pls не се отворени спор.pls контактирајте со нас.ние ќе ви даде Решение побрзо.
. Спорот не е само начин да се slove проблемот.подобро е среќен да slove тоа.ви благодариме.
. Ако нашата одговорност.ние прифаќаме врати стоката или наплата.
. Ако се потврди водат за исчезнати.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати.
. Ако не го добиете вашиот објекти.pls контактирајте со нас.
. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време.но, може да биде понекогаш ќе се одложи.pls бидете трпеливи и waitting.ви благодариме за вашиот разбере.
. Плаќањето е само за цел.друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.
. Ако сте задоволни со предмети.Ние ќе ценети за вас.ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотографии.
. Вашиот позитивен фидбек ќе биде многу корисно за нас и новиот купувачот.
. Ако не сте Задоволни со производот.pls не се отвори расправа, или остави негативни feedbkack.pls контактирајте со нас.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо. ви благодариме.
. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка.
. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
. R : yes.pls верувам Aliexpress и Г-дин Џек М-р.
. Q2 : колку долго ако превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух e-Mail?
. R : mostly.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати.
. Q3 : поддржувате микс цел?
. R : yes.we поддршка.можете да изберете на сите ви се допаѓа.
. Q4 : дали ќе се направи трговија на големо? . R : yes.pls connact нас.ние ќе ви даде најдобра цена.

Спецификацијата

боја:
Бела, Сина, Црна
is_customized:
No
Бренд Име:
JAKEMY
Број На Модел На:
3305163
Име:
Desoldering Пумпа Калај
feature1:
Пумпа за Вшмукување на Лемење Вакуум Лемење
feature2:
Отстранување Лемење Железо Пенкало Алатки
Feature3:
Рака Алатки За Лемење Морон
Feature4:
Desoldering Пумпа DIY
feature5:
Вшмукување Калај Лемење Suckers
Функција:
Desoldering Пиштол За Лемење Железо Морон Пенкало В Рака Алатки
feature7:
Лемење На Смена Алатка
feature8:
Лемење Морон Desoldering Пумпа
feature9:
Вшмукување Калај Desoldering Пумпа Заварување Алатки

Со стоката дадена додека купуваат