• Новак
  • -8 %
Бесплатен Превозот Зима Се Задржи Топло Balaclava Мотоцикл Возење Ски Моторни Санки Маска Глава Покритие Целосна Лицето Маска Под Шлем Худ Шапка

Бесплатен Превозот Зима Се Задржи Топло Balaclava Мотоцикл Возење Ски Моторни Санки Маска Глава Покритие Целосна

DEN 485.00
DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Состојба : Сосема Нов Материјал е памук топло, windproof, удобност Заштити од Outdoor Спортови во Ладно време Full Лицето и Вратот Покриеност Дизајн Мека, Топла и Удобна Материјали Пакет се Вклучени : 1x памук Balaclava Тип : Ски Маска/мотоцикл возење/Mountaineering Стил : Balaclava/Мотоцикл топла маска Тип : Редовни Димензии : Висина : 37 cm,Должина на : 33cm 1x Топлинска Руно Balaclava Маска Шапка

Спецификацијата

Бренд Име:
РОК BIKER

Со стоката дадена додека купуваат