• Новак
  • -5 %
Јапонија Класичен Мотор харли шлем Висок квалитет FRP гроздобер Cruiser половина шлемови каско мото capacete

Јапонија Класичен Мотор харли шлем Висок квалитет FRP гроздобер Cruiser половина шлемови каско мото capacete

DEN 976.00
DEN 1027.20

Достапност
Достапно за нарачка


Јапонија Класичен Мотор харли шлем Висок квалитет FRP гроздобер Cruiser половина шлемови каско мото capacete
Бренд : CRG
Модел : CRG-j01
Тежина : 700 G ±50g
Боја : црна,сјајна црна,бела
Достапни Големина : слободен 56-63 CM

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Тежина:
0.7KG
Бренд Име:
MJMOTO
Сертификат за квалитет:
Dot
Шлем Материјал:
Fiberglass
Шлем Стил:
Половина Шлем
Пол:
унисекс,мажи,жени,машки,женски
боја:
Темно црна,Светло Црна,Бела
Сезоната:
Сезони(Пролет,Лето,Есен,Зима)
Шлем Стил:
Отворени се соочуваат со шлем,Мотоцикл шлем
Шлем Тип:
Ретро шлем,Гроздобер шлем
Функција:
Заштита На Стража,Заштитници
feature1:
Мотор, Cruiser, Турнеи, Хеликоптер,Kart Racing,Автомобил, Возење
Тип На Производ:
Мото Опрема, Тркачки Коњи Шлем,Класичен Ретро Гроздобер
Suitabe за Модели:
Плувка, Кафе Тркач, Тракер, Детиште Стилизирана
Повод:
Нова Година Подароци, Роденденски Подароци, Божиќ Одмор Подарок,Подарок Смешни

Со стоката дадена додека купуваат