• Новак
  • -5 %
VEMAR Заштитна Kneepad Мотокрос Мото опрема Коленото Заштитник Скутер велосипед Трки Чувари Возат Надвор на Безбедноста на патот брзини

VEMAR Заштитна Kneepad Мотокрос Мото опрема Коленото Заштитник Скутер велосипед Трки Чувари Возат Надвор на

DEN 1163.00
DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : VEMAR
Модел : VM-155
Големина : Една големина, можат да бидат прилагодливи
Боја : црна
Материјал : ПП школка
коленото влошки завој надворешна поддршка пакет Шок заштита
Висока густина Пена, Удобно И Безбедно
Прилагодливи еластична бенд со Велкро
Пакетот вклучува : 2 парчиња коленото влошки

Спецификацијата

Име На Модел:
В.М-155
Бренд Име:
VEMAR

Со стоката дадена додека купуваат