• Новак
TORC T50 Halley гроздобер мотоцикл шлем 3/4 отворен лице ретро мото трки скутер шлем ТОЧКА одобри мотор шлем

TORC T50 Halley гроздобер мотоцикл шлем 3/4 отворен лице ретро мото трки скутер шлем ТОЧКА одобри мотор шлем

DEN 3359.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Шлем Стил:
отворете лице
Сертификат за квалитет:
Dot
Бренд Име:
TORC
Шлем Материјал:
ABS

Со стоката дадена додека купуваат