• Новак
  • -45 %
Бесплатен превозот 1pcs Висок Квалитет на Нови 3/4 Отворен Лице Скутер Шлем Јава Заштитна Гроздобер Мотоцикл Шлемови Со Леќа Стакло

Бесплатен превозот 1pcs Висок Квалитет на Нови 3/4 Отворен Лице Скутер Шлем Јава Заштитна Гроздобер Мотоцикл

DEN 4615.00
DEN 8390.40

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 1pcs Висок Квалитет на Нови 3/4 Отворен Лице Скутер Шлем Јава Заштитна Гроздобер Мотоцикл Шлемови Со Леќа Стакло
Опис : Бренд : BEON Школка : ABS Сезона : Четири сезони Големина : M : (57-58cm),L(59-60cm),X L( 61-62cm)
Внимание :
Новиот шлем можеби ха s малку мирис, ве Молиме отворете објективот вентилација кога ќе ја добијат, и тоа ќе биде подобро во рок од неколку дена.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шлемови
Шлем Материјал:
Fiberglass
Шлем Стил:
отворете лице
Бренд Име:
BEON
Тежина:
900
Сертификат за квалитет:
Dot
Пол:
Унисекс
боја:
16Color
Големина:
M,L,XL

Со стоката дадена додека купуваат