• Новак
  • -5 %
Велосипед Guard Опрема Мотор Коленото Заштитник Мотокрос Трки Заштитна Мото Коленото подлога Scoyco K12

Велосипед Guard Опрема Мотор Коленото Заштитник Мотокрос Трки Заштитна Мото Коленото подлога Scoyco K12

DEN 2280.00
DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


1. Мода,авангарда дизајн;
2. 3 -парчиња на коленото артикулационите за mobiity
3. 9 вентилација дупки
4. Со капак една завртка спречи Отпорни на гребнатини резервоарот;
5. Со копчето на соочи која е пренослив и лесен за миење;
6. Специјалниот "8" заклучи тока систем на рака повеќе лесно да се носат и полетување .
Боја : Зелена ,Жолта , Бела ,Сина ,Розова ,Црна
Материјал : СТП,Сунѓерот ,Полиестер мрежа
Кога ќе велосипедизмот во Зима , може да се купи еден сет се Задржи Топло Влошки Како подолу :
Реалноста Се Покаже Толку Кул Чувство
Драг Пријател : ако ви се интересни за mtorocycle велосипедист Заштитна комбинација Мотор оклоп ,Велосипедизам чизми pls кликнете подолу линкови : Мотоцикл оклоп AM05 : Велосипедизам чевли :
Ние сме one-stop shop за Велосипедизам Опрема ,Било прашање pls контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме најдобро да послужи за вас .Ви благодариме .

Спецификацијата

Име На Модел:
K12
Бренд Име:
SCOYCO
Бои:
Флуоресцентна Зелена ,Жолта ,Бела,Розова ,Сина,црна
Големина:
Free Size For Adult
Функција:
Дише, Плус Големина, Windproof,Анти-изгребан
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
850g
Услуга Функција :
Трговија На Големо +Пад На Превозот
Акција Опсег:
30°-180° степен Акција

Со стоката дадена додека купуваат