• Новак
  • -10 %
Тројно Пламен Пура Факел Полесни Refillable Бутан Гас Полесни Windproof Бензин Џет Полесни Спреј Пиштол Метал Запалка Приклучок За

Тројно Пламен Пура Факел Полесни Refillable Бутан Гас Полесни Windproof Бензин Џет Полесни Спреј Пиштол Метал

DEN 216.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Тројно Пламен Џет Пура Полесни Refillable Бутан Гас Полесни Windproof Факел Бензин Полесни Спреј Пиштол Метал Запалка Приклучок За

Спецификацијата

Број На Модел На:
MK062
Бренд Име:
Фокус
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
Име:
Цигара Факел Полесни
боја:
Црно;Црвено;Сребро;Сина
Гориво Лента :
Бутан Гас;Kerosene Масло
Функција 1:
Чадот Од Цигари Полесни
Функцијата 2:
Пушач Најдобар Подарок

Со стоката дадена додека купуваат