• Новак
Тешки Нерѓосувачки Челик (304 DIN6899 Челичното Јаже Кабел Thimbles М16.

Тешки Нерѓосувачки Челик (304 DIN6899 Челичното Јаже Кабел Thimbles М16.

DEN 2529.12

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет DIN6899 Тешки Напрсток Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Напрсток
2 MM-32-МИЛИМЕТРИ Различни големини се достапни во било која количина што треба, pls контактирајте со нас слободно
1.Површината третмани : полиран во убав изглед без никакви остатоци
2.Топлина третираат : пад фалсификувани, калено и угасне
3.Други материјали се достапни
4.Секој H-Квалитет на Хардвер&Алатка, pls оди до мојата продавница се да ги најдете.
Спецификација
Предности
а. Многу претрпела во фалсификување газејќи за 20 години историја.
б. Дисциплиниран службеници и научна работа, и строга контрола на квалитетот тим.
в. Најмногу ужива конкурентна цена и брза испорака време.
г. Најдобра по продажбата на услугата.

Спецификацијата

Број На Модел На:
HHYU
is_customized:
Yes
Структура:
Еден страна Заградата
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Тип:
DIN6899 Нерѓосувачки Thimbles
Димензии:
2MM-32-МИЛИМЕТРИ (за 2,5 MM-33MM Јаже)
сила:
Висока Јачина Тешки Местење На Хардвер
MOQ:
Ме контактирате за било која количина што треба

Со стоката дадена додека купуваат