• Новак
  • -10 %
100PCS/МНОГУ 2020 Профил за Алуминиумски Агол е Фитинг Агол 20 x 28 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор

100PCS/МНОГУ 2020 Профил за Алуминиумски Агол е Фитинг Агол 20 x 28 Декоративни Загради Алуминиумски Профил

DEN 561.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

100 PCS/МНОГУ SB2028 Агол е Фитинг Агол 20x28 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница.

Спецификацијата

Број На Модел На:
SB2020-6
Структура:
Триаголник Заградата
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
полица заградата
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН
Ues За:
Алуминиум 2020 серија

Со стоката дадена додека купуваат