• Новак
10 Парчиња 26-38mm Јаглероден Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

10 Парчиња 26-38mm Јаглероден Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

DEN 681.60

Достапност
Достапно за нарачка


10 Парчиња Црево Стегач.
Материја : Јаглероден Челик (Забелешка : Ова Не е Нерѓосувачки Челик)
Големина на : 26-38mm (Инчи Големина : 1-1/32" да 1-1/2" )
Пакетот вклучува :
10 Црево Стеги

Спецификацијата

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Водовод
Употреба:
Цевка Менгеме

Со стоката дадена додека купуваат