• Новак
10 Парчиња 46-70mm Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

10 Парчиња 46-70mm Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

DEN 542.40

Достапност
Достапно за нарачка


10 Парчиња Црево Стегач.
Завртка Дел Материја : Никел-Железо Обложено
Круг Лента Дел Материја : Нерѓосувачки Челик
Големина : 46-70mm (Инчи Големина : 1-13/16" на 2-3/4" )
Пакетот вклучува :
10 Црево Стеги

Спецификацијата

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Водовод
Употреба:
Цевка Менгеме

Со стоката дадена додека купуваат