• Новак
  • -5 %
кендис guo! Висок квалитет на едукативни играчки дрвена сложувалка П мечка менување на облека во кутија 6 поставите комбинација 1pc

кендис guo! Висок квалитет на едукативни играчки дрвена сложувалка П мечка менување на облека во кутија 6 поставите

DEN 522.00
DEN 549.60

Достапност
Достапно за нарачка


Драги пријатели, добредојдовте на кендис gu o 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Висок квалитет на едукативни играчки дрвена сложувалка П мечка менување на облека во кутија 6 поставите комбинација 1pc
материјал : дрво
боја : шарени
погоден за : 1+ век
големина на : 14*12.5*3.5 cm
тежина : 0.2 kg
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.

Спецификацијата

Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
се грижи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Загатка Стил:
Фустан Менување/Облекување Сложувалка
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
G140518113
Големина:
14*12.5*3.5 CM

Со стоката дадена додека купуваат