• Новак
  • -5 %
Шарени Дрвени Танграм Мозокот Закачка Загатка Играчки Тетрис Игра Предучилишна Magination Интелектуална Образовни Дете Играчка Подарок

Шарени Дрвени Танграм Мозокот Закачка Загатка Играчки Тетрис Игра Предучилишна Magination Интелектуална Образовни

DEN 228.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис:
Состојба : Нова
Димензии : Должина : 27cm Ширина : и 17,5 см Hight : 1cm
Материјал : Дрво
Боја : Muti-Боја
Погодни За : Деца над 3 Години
Ова е Учење writting за мали деца.
Овој производ има за цел оспособување на децата имагинација, око-рака координација и боја & форма признавање.
Учи умешност и координација.
Нетоксични бои, висок квалитет на дрво .
Пакетот вклучува: 1x Дрвена Сложувалка

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
OCDAY
Предупредување:
Не дозволувајте детето сам
Материјал:
Дрво
Стил:
Геометриски Облик
Загатка Стил:
Танграм/Сложувалка Одбор
Број На Модел На:
CF066
боја:
Muti-боја
Големина:
27*17.5*1cm
Тип На Објект:
дрвена сложувалка
Функција:
Развивање на интелигенција
FUNCITON:
Образовни & Учење

Со стоката дадена додека купуваат