• Новак
  • -30 %
Квалитетни француски Драсканици Игри, Одборот Игри Оригиналниот Збор Anagrams Classique Шах СЕКРЕТАР-007

Квалитетни француски Драсканици Игри, Одборот Игри Оригиналниот Збор Anagrams Classique Шах СЕКРЕТАР-007

DEN 504.00
DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка


Детали За Производот :
Целта на играта е да се добие највисок резултат. Секој играч се натпреварува со користење на нивните плочки во комбинации и локации кои се најдобри предност на писмо вредности и премиум плоштадите на табла.
Комбинираниот вкупен резултат за игра може да варираат од околу 400 поени до 800 или повеќе, во зависност од нивото на вештина на играчите.
Тоа е богато благодарна, но едноставна игра. Идеален за возбуда на еден од глава до глава chanllenge или да се релаксирате со семејството и пријателите.
Трансферот ќе писма.. Управување со вашиот мозок.. Обидете се да се направи најмногу на тројна збор резултат.
Содржина :
1 играње табла
102 писмо плочки
4 плочка полици
1 плочка торба
1 Инструкции : Француски
Предупредување : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ! Мали делови. Не е за деца под 3 години.
Примерок Pictuers

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години
Загатка Стил:
Персоналните Сложувалка
Бренд Име:
ICU
Стил:
Дигитални
Предупредување:
Под Расте-Ups-От
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
СЕКРЕТАР-007
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат