• Новак
  • -5 %
100pcs/многу Drawable Шарени Мали Organza Кеси 70mmx9mm Корист Свадба на Божиќ Подарок Генерал Кеси за Игра на Табла

100pcs/многу Drawable Шарени Мали Organza Кеси 70mmx9mm Корист Свадба на Божиќ Подарок Генерал Кеси за Игра

DEN 228.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


100pcs/многу Drawable Шарени Мали Organza Кеси 7x9cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Генерал Торби за
Игра На Табла
Материјал : organza
Боја : црна,сина,виолетова,зелена,портокалова,црвена.светло сина,жолта/мулти
Големина : 7cm x 9cm
Изненадување !! !
Почитувани C ustomers!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!! Од 11st,11,2017 , o rder износ над $1 0 , ќе биде понуден мистериозен исклучителен Подарок !
Пакетот вклучува :
x100 парче на коцки торба
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување!
2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки! 3 .Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!
Ве молиме контактирајте со нас!
Ве Молиме Имајте На Ум 1. Im порта давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со земјата, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Внимание
1.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса за цел е точен , и адреса на купувачот како што е предвидено во ред
мора да matc h превозот адреса.Бидејќи еднаш на пакет била испратена,ние не може да промените адресата.
2.Ако имате било какви проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ако тоа е затоа што на продавачот,вие не може да
добиете вашата нарачка,ние и ветуваме ја или враќање на пари за вас.Но, ако тоа е поради купувачот,жалам што купувачот треба да се
ја преземат одговорноста.
3.Ако не можете да ја примите вашата цел во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе се потрудиме да
решавање на проблемите, без одлагање.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да ни остават 5-ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт .Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите! Клиентите задоволство е најважно за нас.
Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ви благодариме!!!
Почитувани Клиенти!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!!
Од 2018-03-01 , цел износ над $29 ,ќе бидат понудени мистериозен исклучителен Подарок!

Спецификацијата

боја:
100 парчиња бела, 100 парчиња жолта, 100 парчиња црвена, 100 парчиња виолетова, 100 парчиња зелена, 100 парчиња сина, 100 парчиња црна, 100 парчиња портокал, 100 парчиња мулти, 100 парчиња lightblue
Бренд Име:
T&G
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
dicebag00

Со стоката дадена додека купуваат