• Новак
15pcs / многу Картичка Лизга Случај Ракав Заштитна Заштитник Полиетилен Носителот половина транспарентен ID кредитна картичка ракав

15pcs / многу Картичка Лизга Случај Ракав Заштитна Заштитник Полиетилен Носителот половина транспарентен ID

DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

15pcs/многу кредитни картички ракав Големина : стандард 9.3 cm * 6cm Материјал : ПВЦ Боја : задната страна Матирано модели, предната страна транспарентен модели Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
не бе
боја:
чиста транспарентен
Употреба:
картичка заштита
Место:
Кина
Производи име:
картички ракави

Со стоката дадена додека купуваат