• Новак
  • -15 %
1 Компјутер Нови Рачни Лицето Коса Отстранување Провира Убавина Епилатор Алатка -B118

1 Компјутер Нови Рачни Лицето Коса Отстранување Провира Убавина Епилатор Алатка -B118

DEN 85.00
DEN 100.32

Достапност
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал,Пластика Боја : Случајни испорака Доколку купите повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои што ги Отстранува коса во коренот за подолго траење на косата-слободен тен Отстранува вишокот / несаканите лицето коса, оставете ја вашата кожа чувство на помека и косата слободни Природни, безбедно и практично Без хемиски, секој може да Го користат работи како пинцети, освен дека тој ги отстранува поголема површина на губење на време, па тоа е побрзо Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Спецификацијата

Број На Модел На:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
app.3 x 10.5 cm / 1.18 x 4.13 inch
Бренд Име:
Kemei
Материјал:
Други

Со стоката дадена додека купуваат