• Новак
Топла Продажба!!! Стоматолошка Лабораторија Восок Тенџере со 3 Слотови/ Стоматолошки Топење на Восокот Пристаниште со Многу Конкурентна Цена Бесплатен Превозот

Топла Продажба!!! Стоматолошка Лабораторија Восок Тенџере со 3 Слотови/ Стоматолошки Топење на Восокот Пристаниште

DEN 1842.72

Достапност
Достапно за нарачка


-30.99 /торба торба
Точка Три-слот Парафински melter/ Восок тенџере Модел БР. JT-15 B Техничка : Напојување : AC220 V±10% 50/60 Hz(Изборен) AC110 V±10% 50/60 Hz(Изборен) Потрошувачка на Енергија : 300 W Температура Опсег : 50~120 °C Безбедност Класификација : стоматолошки лабораториска опрема, обичните уред Транспорт и Складирање Услови : 1. Надворешна Температура Дијапазон : -10~ + 55 °C 2. Релативната Влажност Опсег : ≤90% 3. Атмосферски Притисок Опсег : 50~106 Kpa Пакување & Испорака : Пакет Големина : 19x15x8cm Пакување Тежина : 1kg
Производ фотографии покажуваат :
Ако сакате повеќе, молам контактирајте ме, јас ветувам да ви даде некои попуст!!! Ако било прашање, добредојдовте да контактирате со мене, слободно, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне!
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

Спецификацијата

боја:
220V, 110V
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
Beemyi
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JT-15B
Име на производ:
Tri-слот Парафински Melter/ восок тенџере
Потрошувачка На Енергија:
300W
Напојување:
220V/110V 50/60Hz
Примена:
Стоматолошки лаборатории
Големина:
13x11x6cm

Со стоката дадена додека купуваат