• Новак
  • -30 %
BOQIAN Ѓумбир Кал за Нега на Коса Поставите Коса Шампон и Скалпот Масажа Крем се Спречи опаѓањето на Косата Против Првут Раст на Косата Оштетена Поправка

BOQIAN Ѓумбир Кал за Нега на Коса Поставите Коса Шампон и Скалпот Масажа Крем се Спречи опаѓањето на Косата

DEN 1726.00
DEN 2464.80

Достапност
Достапно за нарачка


Употреба : после миење на косата, косата е отворен до 8 во сува, обложени со коса масажа крем, масажа на скалпот за 3-5 минути, измијте се.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата. Ние додадете многу хранливи материи во производот е погодна за раст на косата, како што се колаген, Покрај тоа, тоа може да промовира раст на косата влакна клетки, длабоко поправка на оштетена коса, заклучување на хранливи материи и влага. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод. Овој производ исто така, може да ги елиминираат заморот, освежување.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Подобрување на frizz, јадев исхрана, главата смирувачки, плати, силни анти-пауза коса, меки, влажни, еластична, свежо масло
Како да го користите :
1)Според должината на косата,земете 10 до 20 ml коса шампон производи,кои се применуваат на кратки и масажа неколку минути,а потоа измијте го чисти ќе биде во РЕД.
BOQIAN Ѓумбир Кал за Нега на Коса Поставите Коса Шампон и Скалпот Масажа Крем се Спречи опаѓањето на Косата Против Првут Раст на Косата Оштетена Поправка
Ѓумбирот Калта На Коса Шампон Карактеристики :
Навлажнувачки, надополнување, да првут, негување на исхрана, влага, длабоко чистење, свежо масло, анти-сплит, еластична
Ѓумбирот Кал Скалпот Масажа Крем Вовед :
Овој производ е направен од чисто растителни екстракти од џинџер екстракт, ѓумбир масло, и curcumin и конфигурација. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена.
2) Дозирање : се Препорачува 2-3 пати / ден ,1-2ml / пати.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена.
Ѓумбирот Кал Скалпот Масажа Крем Функција : Масажа крем е масажа на скалпот, може да се промовира циркулацијата на крвта, ослободување на ревматизам и ладно,invigorating циркулацијата на крвта и спречување на болки
, лесна вртоглавица, главоболка, емоционална напнатост, анти-оф germinal, antidandruff чешање, масло контрола, еластична и сјајна
Ѓумбирот Кал Скалпот Massge Крем Ефикасноста : храни коренот на косата, направи косата сува frizz мека и сјајна.Ние не сме одговорни за царински давачки. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
Главни состојки : Џинџер корен екстракт, кокосово масло, лимонска киселина
1. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.

Спецификацијата

Тип На Објект:
За Нега На Коса Сет
Бренд Име:
BOQIAN
Пол:
Унисекс
Количина:
2 шишиња
Состојка:
Ѓумбирот Кал
НЕТО-WT.:
500ml+500ml
Број На Модел На:
Ѓумбир За Нега На Коса Сет
Објектот Рок На Траење:
3 Години
Функција:
Анти-Првут ,Подобрување на Чеша Главата, Масло-контрола,Негување
Погоден за:
Масло Контрола,Анти-оф,Оштетување на Поправка, Навлажнувачки
сила на 1:
По Жешка Тркалаат Штета Поправка На Косата Третман Крем
Ефектот 2:
Кревка Кога Нега На Меки Подобрена Frizz
ефект 3:
Подобрување На Јадеж, Против Првут, Штета Поправка
Пакет Се Вклучени:
Стариот Ѓумбир Кал Шампон 500ML+Стариот Ѓумбир Кал Скалпот Масажа Крем 500ML

Со стоката дадена додека купуваат