• Новак
720P Жичен /Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем HD 1000TVL 7 инчен 2 Монитор со СТАН Далечинска контрола

720P Жичен /Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем HD 1000TVL 7 инчен 2 Монитор со СТАН Далечинска

DEN 9408.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи :
7 инчен 2 Монитори Жичен /Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со IR-НАМАЛУВАЊЕ на HD 1000 TVL Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински АПЛИКАЦИЈА го следи,Спогодба,отклучување,Снимање,Слика .
Внатрешна монитор може конектор за надворешна единица директно од 6-core жица.
Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.
Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,hands-free и Не се наруши функцијата.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.
Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Затворен монитор може да се поврзете на безжичната wifi рутер. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Внатрешна Единица Wifi Следи : Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 1024(H) X720(V) Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет за да го отклучите Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (64 GB максимум.2 Напојување 2 x 6-core терминал жица 2 x Монтажа плоча 1 x отклучување терминал жица 1 x Торба Завртки 1 x Упатство
Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Внимание : ако треба купи контрола на Пристап на системите за работа со видео врата телефони заедно, како што се : ( Влезот guard систем/Безжичниот далечински управувач/Вратата за излез/контрола на Пристап напојување/ ID Keyfobs и било каква друга видео врата телефон делови) ве Молиме испратете порака до мене. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
КАРАКТЕРИСТИКИ
Затворен монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.
Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФ-картичка.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Мобилен СТАН со монитор,Спогодба, се слика,видео запис од рачно и отклучување на функции.
Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.

Спецификацијата

Тип:
Спогодба Систем
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Број На Модел На:
705B816A12
моќност:
220v
Агол На Гледање (°):
92
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Резолуција:
> 420 TV Линија
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Камерата:
боја
Контрола На Пристап:
следи
Камерата Резолуција:
1000TVL
екран:
7 Екран Тип
резолуцијата на екранот:
1024(H)X720(V)
Работни натпревар:
2 затворен следи + 1 отворено камера
Затворен Следи функцијата:
Земете фото auto,посетител евиденција
Тип:
видео врата телефон систем
Комуникациски Интерфејс:
Жичен / Безжична
СТАН:
СТАН Max поддршка 8 Корисник
Притиснете копче:
мулти-точка capacitance екран на допир
Инсталација:
Монтирање На Ѕид

Со стоката дадена додека купуваат