• Новак
  • -5 %
Екран на допир Панел за Повикување 7 Lcd RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Систем Со IR Камера 1000 ТВ Согласност за Пристап на Системот за Контрола Врата

Екран на допир Панел за Повикување 7 Lcd RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Систем Со IR Камера 1000

DEN 5358.00
DEN 5640.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Ултра-тенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.
7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.
IR Камера со Визија Ноќ.
Електрично заклучување-контролна функција.
На дланка-бесплатни спогодба функција.
Исклучете внатрешна спогодба функција.
Следење на надворешната страна на вратата.
16 видови на врата прстени.
Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи.
Камерата може да бидат со висока дефиниција
монитор, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување., рака слободни, монитори зборува за следење
поддршка max 500 ID картички
Безжична отклучува растојание : 5-10m.
Погоден повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции
Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет.
Спецификации :
Екран : 7" TFT
Резолуција : 960 * 480
Камера : 1/4" CMOS
Леќи на камерата : 3.6 mm
Камерата агол на гледање : 92 степени (прилагодливи)
Времетраење на повик време : 120 Секунди
Следи траење време : 60 Секунди
Потрошувачка на енергија : Статични државата
Отворено камера : 155 * 95 * 55мм
Пакетот вклучува :
1 * паркинг (Надворешен камера
1 * Внатрешна следење
1 * AC адаптер
1 * 6-core приклучен кабел
1 * 2-core приклучен кабел
1 * Пакет на завртки
1 * User manual (рачно) – англиски јазик
5 * лична карта

Спецификацијата

моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Број На Модел На:
807MJIDS11
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Материјал:
внатрешна
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Камерата:
Б/W
Зона За Внесување:
Никој
Резолуција:
420TVLine
моќност:
220VAC/12VDC
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Бренд Име:
BESTWILL
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Големина:
Indoor monitor
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат