• Новак
  • -40 %
Античкиот Рачки на вратите Гроздобер Фиока Вади Вратата Копчиња и Рачки за Кабинети Кујна Шкафот Рачки

Античкиот Рачки на вратите Гроздобер Фиока Вади Вратата Копчиња и Рачки за Кабинети Кујна Шкафот Рачки

DEN 84.00
DEN 139.20

Достапност
Достапно за нарачка


0
ПРОИЗВОД ВОВЕД :
Совршен за вашата Кујна Кабинет, Фиока, Врата, Гардероба..
СПЕЦИФИКАЦИИ :
* Состојба : нова
* Материјал : Цинк Легура
* Боја : Како што е прикажано во слика
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
1 x Рачка(доаѓаат со завртки)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1, Стандардно испрати 2,2 см завртки, погоден за 1.8 cm одбор. Ако ви треба други должина завртки, ве молиме оставете порака "дрво дебелина xx CM".
ПЛАЌАЊЕ :
* Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги Зачувам, Alipay, T/T, и Кредитна картичка
* Ве молиме слободно да ни e-mail доколку имате било какви прашања за плаќање
ПРЕВОЗОТ :
* Вашата стока ќе биде предаден во рок од 1-7 дена по вашата исплата добиле.
* Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, тоа може да го одложи поради сопствени clearace или празници. (Ве молиме слободно да ни e-mail ако имате било какви проблеми)
* Ако сакате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу. (Ве молиме имајте на ум : тоа може да се појават дополнителни трошоци, како што се изразуваат)
* Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење.
* Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори на сите наши клиенти и да го реши проблемот кој го имате. Спор или наплата без да зборувам нема да помогне да се реши било каков проблем, ви благодарам.

Спецификацијата

Број На Модел На:
фиока рачка
Материјал:
Цинк Легура
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Одговара Вратата Дебелина:
Тип:
Рачки На Вратите
За:
Кујната Шкафовите / Кабинети / Врата / Фиока
Спецификации:
96mm / 128mm
боја:
Жолта бронза
Класификација:
мебел рачка
Функција:
Високо квалитетни и издржливи
Тип:
фиока вади
Компонента:
фиока копчиња
категорија:
рачки за мебел
Стил:
Гроздобер
Употреба:
кабинетот копчиња и рачки

Со стоката дадена додека купуваат