• Новак
2 парчиња/Многу ZMQ-2724 50dB 24V DC 12V AC220V Напон Музика Ѕвончето Индустриски Алармот

2 парчиња/Многу ZMQ-2724 50dB 24V DC 12V AC220V Напон Музика Ѕвончето Индустриски Алармот

DEN 95.04

Достапност
Достапно за нарачка

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската обичаи, инаку тоа е веројатно нема да добијат пакет конечно. Ви благодариме за соработката!
- Ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од кои купувачот не обезбедуваат доволно информации при донесување на Име на Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр. : ZMQ-2724;Тип : Музика, Звук, Отценети Напон : 24 V DC;Звучен Притисок : 50d B;Вкупната Големина : 48 x 34 x 24mm / 1.9" x 1.3" x 0.9" (L*W*T) Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16";Монтажа Дупка Растојание : 3.8 cm/1.5"(центар до центар);Жица Должина : 10см / 3.9" Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Бела Тежина : 16g;Пакет Содржина : - 2 x Електронски Ѕвончето Пластични домување, 24 V DC работен напон, Музика, Звук идеален објект за индустриска употреба.

Спецификацијата

боја:
DC 12V, 24V DC, AC НАПОН 220V
Тип:
Doorbells
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,AC
Број На Модел На:
ZMQ-2724
Врата Тип:
Жичен
DIY Материјали:
Електрични

Со стоката дадена додека купуваат