• Новак
  • -9 %
GTA2052GVK 765156 765156-5008S 761399-0002 765156-0008 A6420901580 Турбо За Мерцедес Бенц S Класа W220 S320 CDI OM642 3.0 L

GTA2052GVK 765156 765156-5008S 761399-0002 765156-0008 A6420901580 Турбо За Мерцедес Бенц S Класа W220 S320

DEN 27474.00
DEN 30191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.0 L CDI Моторот : OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро-4 3.0 cdi 01/2006 - 12/2008 OM642 Еуро 4 235 КС 2987 кзм -
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.0 cdi 06/2006 - 12/2009 OM642 ДЕ 30 ЛА 140 Kw 2987 кзм Мерцедес G280 CDI (W461) 3.0 L За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 2003-2010 3.0 crd 01/2004 - OM642 160/165 Kw 2987 кзм Dodge Спринтер 3.0 cdi 01/2006-12/2008 OM642 ДЕ ЛА 150 Kw 2987 кзм 765156-3 765156-4 765156-7 A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420901980 A6420904880 A6420900680 Мерцедес С 320 CDI (W221) 3.0 cdi 01/2005 - 12/2009 OM642 165 Kw 2987 кзм Мерцедес R320 CDI (W251) 3.0 cdi 01/2002-03/2007 OM642 165 Kw 2987 кзм Мерцедес E320 CDI (W211) 3.0 L - Опис На Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 743649-0055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро-4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм V6 Цилиндри Моќ 135/140/150/165/160/218/225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 784366-0001 Задната плоча 730082-0002 Топлина shield Број 443768-0003 Млазницата Прстен Собрание 743595-0025/704050-0013/765155-0004 Апликации 2006 - За Chrysler 300 C CRD со OM642 Мотор 2006 - За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 на Моторот за 2004 - За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 - За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 2005-10 За Мерцедес Бенц E280 CDI, E320 CDI (211.0 cdi 01/2006 - 12/2008 OM642 ДЕ ЛА 150 Kw 2987 кзм Мерцедес Вито 120 CDI (W639) 3.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.0 CRD 01/2005 - OM642 Еуро 4 160 Kw 2987 кзм Мерцедес C320 CDI (W203) 3.0 CDI (W639) 01/2006-12/2008 OM642 ДЕ 30 ЛА 150 Kw 2987ccm За Мерцедес Вито 120 CDI (W639) 01/2006-12/2008 OM642 ДЕ 30 ЛА 150 Kw 2987ccm
Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw Cc 765155-4 765155-7 765155-8 68037207 AA/ 68019589 AA A6420901480 A6420900280 A6420901180 6420900780 Chrysler 300 C CRD 3.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .0 cdi 05/2005 - 03/2009 OM642 165 Kw 2987 кзм Мерцедес E280 CDI (W211) 3.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30.0 cdi 01/2007 - OM642 ДЕ 30 ЛА 135 kw 2987 кзм Мерцедес M320 CDI (W164) 3.0 cdi 01/2007-12/2009 OM642 140 Kw 2987 кзм Мерцедес Спринтер II 218/318/418/ 518 CDI 3.0 CRD 01/2005-OM642 Еуро 4 160 Kw 2987ccm За Мерцедес C320 CDI (W203) 01/2002-03/2007 OM642 165 Kw 2987ccm За Мерцедес E320 CDI (W211) 05/2005-03/2009 OM642 165 Kw 2987ccm За Мерцедес E280 CDI (W211) 06/2006-12/2009 OM642 ДЕ 30 ЛА 140 Kw 2987ccm За Мерцедес G280 CDI (W461) 01/2007 - OM642 ДЕ 30 ЛА 135 Kw 2987ccm За Мерцедес M320 CDI (W164) 01/2005-12/2009 OM642 165 Kw 2987ccm За Мерцедес R320 CDI (W251) 01/2005 - OM642 165 Kw 2987ccm За Мерцедес R280 CDI (W251) 01/2007-12/2009 OM642 140 Kw 2987ccm За Мерцедес Спринтер II 218 CDI/318 CDI/418 CDI/518 CDI 01/2006-09 OM642 135 Kw За Мерцедес Viano 3.220)(W211) со OM642 Мотор 2003-10 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 2005-10 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 2006-10 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Мотор За Chrysler 300 C CRD 01/2004 - OM642 160/165 Kw 2987ccm За Dodge Спринтер 01/2004 - OM642 160/165 Kw 2987ccm За Jepp Cherokee 3.0 L 01/2004 - OM642 160/165 Kw 2987 кзм Jeep Cherokee 3. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.0 cdi 01/2006-01/2009 OM642 135 kw 2987 кзм Мерцедес Viano 3.0 L НОВИ Турбо модел : GTA2052 GVK Дел Број : 765155-5007 S 743507-0009 743507-5009 S 757608-0001 757608-5001 S 765155-0004 765155-0007 765155-5004 S 765155-4 765155-7 765155-8 765156-3 765156-4 765156-7 765155-0008 765156-0003 765156-0004 765156-0007 765156-5007 S 761399-0001 761399-0002 765156-0004 765156-0003 765156-0007 765156-4 761399-1 ОЕМ Број A6420901580 6420901580 A6420900180 6420900180 6420904880 A6420904880 A6420901980 6420901980 ОЕМ Број : 420900280, A6420900280, A6420901480, 6420901480, 6420900780, 6420904780, 6420905980, A6420900780, A6420904780, A6420905980, 68037207 AA, A68037207 AA, A6420902980, 6420902980, A6420908780, 6420900080, A6420900080, 6420901480, A6420901480, A6420901490, 6420901490, A6420908780, 6420908780, A642090598080, 642090598080, 642090708088, 642- 090-70-80-6, 642 090 708 088 Апликацијата Автомобили : За Мерцедес Бенц Viano Вито 120 CDI C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 3.0 cdi 01/2005 - OM642 165 Kw 2987 кзм Мерцедес R280 CDI (W251) 3. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Најдобар Квалитет Со Електрична Actuator Турбополнач Турбо Турбина GT2056 V 765155 765156 765155-4 765155-7 765155-8 765156-3 765156-4 765156-7 765155-0004 765155-0007 765155-0008 765156-0003 765156-0004 765156-0007 68037207 AA 68019589 AA A6420901480 A6420900280 6420900780 A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980 Турбополнач За Мерцедес Спринтер Viano Вито C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 OM642 ДЕ ЛА ЕВРА-4 2004- 3.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Тежина:
10kg
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 642090078
Објектот Должина:
20inch
Материјал Тип:
765156-5007S 761399-0001 761399-0002 765156-0004 765156-0003 765156
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
GTA2052GV 765155-0007 за Мерцедес W203 W211 W461 W164 W251 W639 OM642
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2003-10 765155-0008 765156-0003 765156-0004 765156-0007 765155-0004
Објектот Висина:
20inch
Поставување на Возило:
Пред 765155-5007S 743507-0009 743507-5009S 757608-0001 757608-5001S
Frequence Опсег:
A6420901580 6420901580 A6420900180 6420900180 6420904880 A6420904880
Семејството Турбо модел:
GTA2052GVK 765155 765155-0007 Со Електрична Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
765155-5007S 743507-0009 743507-5009S 757608-0001 757608-5001S
Дел Број .:
765155-0008 765156-0003 765156-0004 765156-0007 765155-0004
ОЕМ број:
6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780
ОЕМ Број.:
6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980
ОЕМ Број...:
68037207AA 68019589AA A6420906180 A6420900180 A6420901580
ОЕМ Број..:
A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980
Апликацијата Автомобили.:
За Мерцедес Viano Вито 120CDI C320 За Chrysler За Dodge За Џип
Апликацијата Автомобили:
Спринтер II 218 318CDI 418CDI 518CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639
моторот:
OM642 OM642DELA ДЕ ЛА OM642 Евро-4 3.0 L 765155-8 765156-3 765156-4

Со стоката дадена додека купуваат