• Новак
  • -23 %
турбо кертриџ 0375E3 0375E1 0375E 0375E0 core chra за Peugeot 206 307 406 Партнер 2.0 HDI 1999 - DW10TD RHY DW10TD2S 66 Kw

турбо кертриџ 0375E3 0375E1 0375E 0375E0 core chra за Peugeot 206 307 406 Партнер 2.0 HDI 1999 - DW10TD RHY

DEN 4472.00
DEN 5808.00

Достапност
Достапно за нарачка

0 HDI
01/1999 -
DW10 TD
66 Kw
2000 кзм
Peugeot
206 2. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.0 HDI 1999 - DW10 TD RHY DW10 TD2 S 66 Kw СО ЗАПТИВКА
На Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел број и OEM број :
VVP1 VF40 A104 0375 C8 0375 E3 0375 E1 0375 E 0375 E0 0375 H7 vvp10412
Оваа CHRA ќе одговара :
Дел број
Направи
Модел
Година
Моторот
Hp
Cc
VVP1 /
VF40 A104 /
0375 C8 /
0375 E3 /
0375 E1 /
0375 E0 /
0375 H7/
VVp10412
Citroen
Beriingo 2. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.0 HDi
12/1999 -
DW10 TD / RHY
66 Kw
1997 кзм
Peugeot
307 2.0 HDI
03/1999 -
DW 10 ATD 2 S
66 Kw
2000 кзм
Citroen
Picasso 2.
турбо кертриџ 0375 E3 0375 E1 0375 E 0375 E0 core chra за Peugeot 206 307 406 Партнер 2. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.0 HDI
01/2000 -
DW10 TD2 S
66 Kw
2000 кзм
Citroen
Xantia 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.0 HDI
03/1999 -12/2001
DW10 TD
66 Kw
2000 кзм
Citroen
Xsara 2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.0 HDI
01/1999 -
DW10 TD
66 Kw
2000 кзм
Citroen
Picasso 2. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.0 HDI
01/1999 -
DW10 TD
66 Kw
2000 кзм
Citroen
C5 2.0 HDi
12/1999 -
DW10 TD / RHY
66 Kw
1997 кзм
Peugeot
307 2.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина .0 HDI
02/1999 -
DW10 TD / RHY
66 Kw
1997 кзм
Peugeot
Партнер 2. Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.0 HDi
01/1999 -
DW10 TD
66 Kw
2000 кзм
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.

Спецификацијата

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Citroen
Модел Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Име На Модел:
турбополнач мотор турбо полнач chra 2.0 HDI 2.0 HDI 2.0 L L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Frequence Опсег:
Peugeot 206 307 406 Партнер DW10TD RHY DW10TD2S
Специјални Функции:
VVP1 VF40A104 0375C8 0375E3 0375E1 0375E 0375E0 0375H7 vvp10412
Поставување на Возило:
Citroen Beriingo C5 Picasso Xantia Xsara 2.0 HDI DW10ATD2S
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Со стоката дадена додека купуваат