• Новак
  • -9 %
BV43 CHRA 53039700205 53039700132 53039700139 03L253056A ФОЛКСВАГЕН Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan CBAA CBAB CBDB CBDA 2.0 TDI L

BV43 CHRA 53039700205 53039700132 53039700139 03L253056A ФОЛКСВАГЕН Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan

DEN 4411.00
DEN 4847.52

Достапност
Достапно за нарачка

Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .0 TDI 01/2008 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Passat B6 2.0 TDI 01/2007-12/2009 CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Golf VI 2.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.0 TDI 12/2007 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Scirocco 2.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.0 TDI 01/2007-12/2009 CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Golf VI 2.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Овие трошоци се на купувачот одговорност.0 L TDI 2007 - Турбо Модел : BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132 Турбо кертриџ CHRA основен Дел број : 53039880139 53039700139 53039880132 53039700132 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132 53039880205 53039700205 5303-988-0205 5303-970-0205 5303 988 0205 5303 970 0205 ОЕМ број : 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F Апликација Возило : За Ауди А3 2.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.0 TDI 12/2006 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.0 TDI 01/2009 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Eos 2.0 TDI 12/2007 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Scirocco 2.
Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач Јадрото на BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132 53039880139 53039700139 53039880132 53039700132 53039880205 53039700205 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F За Ауди А3 2.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.0 TDI За Ауди А3 2.0 TDI (8 P/PA) 05/2008 - CBAA CBAB 103 Kw 1968ccm За "Шкода" Yeti 2.0 TDI (8 P/АП) За "Шкода" Yeti За "фолксваген" Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI 12/2008 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Tiguan 2.0 TDI 01/2008 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat B6 2. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.0 TDI 01/2009 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Eos 2.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.0 TDI 12/2006 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Голф V 2.0 L TDI 2007- - Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw кзм 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F Ауди А3 2.0 TDI 12/2006- CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm Моторот : CBAA CBAB CBDA CBDB 103 Kw 1968ccm 2.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.0 TDI 12/2006 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Голф V 2.0 TDI Моторот CBAA CBAB CBDA CBDB 103 Kw 1968ccm 2. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
За Ауди А3 За Шкода Yeti 53039880139 53039700139 53039880132
Материјал Тип:
BV43 0205 0139 0132 03L253016F CBAA CBAB CBDA CBDB
Автомобил Производител:
Фолксваген
Име На Модел:
5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132
Модел Година:
2007 2008 2009 53039880205 53039700205 5303-988-0205 5303-970-0205
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
25inch
Специјални Функции:
За Фолксваген фолксваген Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Поставување на Возило:
53039700132 03L253056A 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Точка име :
BV43 0139 0132 5303 970 0205 Турбо Кертриџ CHRA Core Турбополнач
Апликацијата возило:
BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132
Апликацијата Возило .:
За Ауди А3 2.0 TDI (8P/АП) За Шкода Yeti 2.0 TDI
моторот:
За Фолксваген фолксваген Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI
Дел Број:
CBAA CBAB CBDA CBDB 103Kw 1968ccm 2.0 L TDI 2007-
Дел Број .:
53039880139 53039700139 53039880132 53039700132
Дел Број ..:
5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132
ОЕМ број:
5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132
ОЕМ Број .:
03L253056A 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T 03L253016F
Дел Број ...:
53039880205 53039700205 5303-988-0205 5303-970-0205 5303 988 0205

Со стоката дадена додека купуваат