• Новак
  • -19 %
Vehemo Пурпурна Оксфорд Кутија Свитлива Торба Мултифункционален Складирање Кутија, Торба Топлина Зачувување Трајни Преносни

Vehemo Пурпурна Оксфорд Кутија Свитлива Торба Мултифункционален Складирање Кутија, Торба Топлина Зачувување

DEN 910.00
DEN 1122.72

Достапност
Достапно за нарачка


Поделени во три независни простор, плуралитет на надворешните џебови, целосна употреба на простор и ресурси; постои една кеса на преносни, лесно да се носат. Кога не е директно задно складирање не земе место
Голем капацитет, заедно со надворешните повеќе внатрешни џебови дизајниран да ги искористат предностите на просторот супер практични
Сина Оксфорд ткаенина цврсто, затоа што некои делови се пораби па со некои дополнителни нишка може да се отстрани со ножици
Може да се смести во возило за патување алатки за итни случаи алатка старечки алатки спортски стока отворено материјали
практично, трајни, анти-валкани, лесен за употреба,може да се чува сите видови на алатки.
Спецификација:
Боја : виолетова
Материјал : Оксфорд ткаенина
Производ Големина : 33 * 30 * 4cm (виткање големина)
Пакување Листа :
1 * Автомобил Багажникот Складирање Торба

Спецификацијата

Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Бренд Име:
Vehemo

Со стоката дадена додека купуваат