• Новак
  • -11 %
Автомобил Стил Покрие Детектор на Стапчиња Скратува ABS Хром Автомобил Вратата на Внатрешниот Изграден Сад се справи со 4pc За Toyota е корола Altis 2014 2015 година

Автомобил Стил Покрие Детектор на Стапчиња Скратува ABS Хром Автомобил Вратата на Внатрешниот Изграден Сад

DEN 622.00
DEN 698.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Позитивни Повратни Информации
1). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Ви благодариме!
5. Испорака
1) .
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Вашето мислење е многу важна за нас.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). Ние ќе го прават истото за вас. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Враќање /Поврат
1).
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
1cm
Година:
2014-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
ZSDF453
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.21kg

Со стоката дадена додека купуваат