• Новак
  • -27 %
100pcs бесплатен превозот трим панел retainer за Хонда 90667-SA7-0030 за Nissan 89427-98070 авто пластичен клип авто fastener

100pcs бесплатен превозот трим панел retainer за Хонда 90667-SA7-0030 за Nissan 89427-98070 авто пластичен

DEN 368.00
DEN 503.52

Достапност
Достапно за нарачка


100pcs бесплатен превозот трим панел retainer за Хонда : 90667-SA7-0030;за Nissan : 89427-98070 авто пластичен клип авто fastener
Карактеристики : Трим Панел Retainer Глава дијаметар:20.2 mm Должина:14.8 мм се Вклопуваат во дупка : 5mm за Хонда го замени 90667 SA7 0030 за Nissan го замени 89427 98070
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Спецификацијата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
6853
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат