• Новак
  • -20 %
автомобил волан тркала покриваат вистински кожни додатоци за Хонда Пасош Пилот Prelude Ridgeline

автомобил волан тркала покриваат вистински кожни додатоци за Хонда Пасош Пилот Prelude Ridgeline

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совети: воланот поклопецот е погоден за автомобили кои беа напишани на насловот,надворешниот дијаметар е 15 инчи(38cm).

Спецификацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
мода,висок квалитет
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
одговара години:
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Друго име:
автомобил воланот маска,автоматско управување тркала маска

Со стоката дадена додека купуваат