• Новак
  • -10 %
10 x Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Внатрешни Надворешни CirclipCirclip Надворешниот Задржувајќи Прстен за Каиш За Автомобил Топката Кафез Стеги Прашина Маска

10 x Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Внатрешни Надворешни CirclipCirclip Надворешниот Задржувајќи Прстен за

DEN 557.00
DEN 618.72

Достапност
Достапно за нарачка


Примена : Универзална, прилагодлив
Карактеристики :
Термичка обработка и најтврдокорните
Мазна Внатре и Ќе Не гризе Црево
Лесно да се Стегне, бидејќи тоа е надвор далеку од Стегање Површина
Чиста, Сјајна и Професионален Изглед
Пакетот вклучува : 10 Set Нерѓосувачки Челик Circlip (Голема Circlip + Мал Circlip)
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме

Спецификацијата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Објектот Висина:
8cm
Објектот Должина:
8.5cm
Име На Модел:
FP-961
Објектот Ширина:
8.5cm
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Цевка Цевка Стеги Гориво Линија Црв Клип
Примена:
Универзална
одговара 1:
за BMW
Се вклопат 2:
за форд
Одговара 3:
За Хонда
Одговара 4:
За Hyundai
Одговара 5:
За Mazda

Со стоката дадена додека купуваат