• Новак
Патосници FloorLiner Одговара За Хонда CR-V CRV 2017 Водоотпорен

Патосници FloorLiner Одговара За Хонда CR-V CRV 2017 Водоотпорен

DEN 4512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Патосници Floor Liner Одговара За Хонда CR-V CRV 2017 Водоотпорен

Спецификацијата

Боја Име:
Црна, Црна, Беж, Црна, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
Обичај се вклопуваат стил
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Ширина:
According to car model
Објектот Висина:
According to car model
Објектот Тежина:
2Kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Мат Кожа
Тип На Објект:
Матс & Теписи

Со стоката дадена додека купуваат