• Новак
  • -5 %
Myfmat обичај кожа автомобил патосници за BLUEBIRD СОНЧЕВО Pathfinder TEANA TIIDA Sylphy Geniss CIMA D22 бесплатен превозот водоотпорен

Myfmat обичај кожа автомобил патосници за BLUEBIRD СОНЧЕВО Pathfinder TEANA TIIDA Sylphy Geniss CIMA D22 бесплатен

DEN 6264.00
DEN 6593.76

Достапност
Достапно за нарачка


Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно.
за столче, се покрива или перници или автомобил патосници или багажникот душеци, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : "Фолксваген" Touareg 2016 Година, Audi Q6 2015 Година, Kia Sportage 2013..
3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не
4) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот задното седиште партиција е 4/6 сооднос или не
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од седиштето опфаќа треба да се нарача во однапред. Ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план. Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.
За автомобилот патосници(автомобил теписи) производи, што се продава и управувачот лево и десно воланот на автомобилот патосници. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно drived.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!

Спецификацијата

Боја Име:
Црна, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Pathfinder-Година:
2012,2010,2009,2011,2008,2014,2013,2015
Објектот Висина:
3cm
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни елегантен трендовски добро натпревар лесно чистење
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Дијаметар:
50cm
Име На Модел:
f3
Бренд Име:
Myfmat
Објектот Должина:
90cm
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Тежина:
3kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Nissan Модел:
Pathfinder
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Со стоката дадена додека купуваат