• Новак
Гума 2-Копчето на Далечинскиот Клуч Fobs Подлога Покрие - YWC000300 За Земјата/Range Rover P38 Црна

Гума 2-Копчето на Далечинскиот Клуч Fobs Подлога Покрие - YWC000300 За Земјата/Range Rover P38 Црна

DEN 64.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет.
Совршено да ја замените вашата носи или оштетени копче копче заптивка.
Лесно да се инсталира.
Боја : Црна
Материјал : Гума
Големина : 20x24mm
Количина : 1 компјутер
Дел Број : YWC000300
Fitment : Земја/Range Rover P38
Пакет Се Вклучени :
1 x Копче Копче Заптивка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Совршено да ја замените вашата носи или оштетени копче копче заптивка.
Лесно да се инсталира.

Спецификацијата

Бренд Име:
sikeo

Со стоката дадена додека купуваат