• Новак
Изберете Од Различни Бои На Кожа Авто-Внатрешноста Декорација Патосници Нога Подлога Тепих Автомобил Стајлинг За Saicmaxus G10

Изберете Од Различни Бои На Кожа Авто-Внатрешноста Декорација Патосници Нога Подлога Тепих Автомобил Стајлинг

DEN 4512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Од Различни Бои На Кожа Авто-Внатрешноста Декорација Патосници Нога Подлога Тепих Автомобил Стајлинг За Saicmaxus G10

Спецификацијата

Боја Име:
Црна, Црна, Беж, Црна, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
Обичај се вклопуваат стил
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Ширина:
According to car model
Објектот Висина:
According to car model
Објектот Тежина:
2Kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Мат Кожа
Тип На Објект:
Матс & Теписи

Со стоката дадена додека купуваат