• Новак
Луксузен Одговара Лево Возење Модел Стил Автомобил патосници Покрие Авто Додатоци Стајлинг За Peugeot 307 308cc 308s 508 2008 3008

Луксузен Одговара Лево Возење Модел Стил Автомобил патосници Покрие Авто Додатоци Стајлинг За Peugeot 307 308cc

DEN 4512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Луксузен Одговара Лево Возење Модел Стил Автомобил патосници Покрие Авто Додатоци Стајлинг За Peugeot 307 308cc 308s 508 2008 3008

Спецификацијата

Боја Име:
Црна, Црна, Беж, Црна, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
Обичај се вклопуваат стил
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Ширина:
According to car model
Објектот Висина:
According to car model
Објектот Тежина:
2Kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Мат Кожа
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Тип На Објект:
Матс & Теписи

Со стоката дадена додека купуваат