• Новак
  • -10 %
LARATH 315MHz Далечински Управувач Клуч за Автомобил Фоб за Chevrolet Aveo Cruze Орландо HU100 Ножот Со ID46 Чип OHT01060512

LARATH 315MHz Далечински Управувач Клуч за Автомобил Фоб за Chevrolet Aveo Cruze Орландо HU100 Ножот Со ID46

DEN 474.00
DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка


LARATH 315 MHz Далечински Управувач Клуч за Автомобил Фоб за Chevrolet Aveo Cruze Орландо HU100 Ножот Со ID46 Чип OHT01060512 Бесплатен Превозот
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Фреквенција : 315 Mhz
Со ID46 Чип
Клучни Сечилото : HU100
Големина (millimeter) 64 (L) x 35 (W) x 19 (T)
Големина (инчен) 2.5 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)
Тежина 48g
Имајте на ум : Вие не мора програма на immobiliser чип да одговара и да ја стартувате автомобилот.
Вие треба да одат до localdealer или locksmith за програмирање пред употреба.
(1). Тука се наведени е нов далечински копче со чип ID46 315 Mhz за Chevrolet.
(2). Објектот е полна копче со добар квалитет. Тоа вклучува клучните школка, батерија, коло и чип.
(3). Овој клуч е фреквенцијата е 315 Mhz. Тоа НЕ МОЖЕ да се користи да се замени 433 Mhz. Ве молиме НЕ ГО купи погрешен производ.
(4). Ова не е intelegent копче (притисни за да го стартувате моторот).
Компатибилност :
(вашиот oroginal клуч мора да има thesame појавата и зачестеноста)
За 2008 Година -2014 Chevrolet Cruze;
За 2011 - 2014 Година, Chevrolet Aveo;
За 2011 - 2014 Шевролет Орландо
2010 - 2016 година Camaro
2010 - 2016 година Equinox
2014 Impala
2014 - 2016 година Malibu
2012-2016 Sonic
Пакет Вклучуваат:
1*далечинскиот клуч без Лого

Спецификацијата

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
2/3/4
боја:
Црна
сечилото:
HU100 Сечилото
чип:
ID46 чип
Карактеристики:
Замените оригиналниот далечински копче

Со стоката дадена додека купуваат