• Новак
Силиконски Далечински Smart Control за Повикување 5 Копче за Автомобил Копче Случај Покритие за Џип или за Dodge за Chrysler за Fiat

Силиконски Далечински Smart Control за Повикување 5 Копче за Автомобил Копче Случај Покритие за Џип или за

DEN 66.72

Достапност
Достапно за нарачка


Силиконски Случај Покрие Школка За Џип Chrysler /Dodge Фиат 5 Копчето На Далечинскиот Smart Key
Спецификација :
100% сосема нов!!!
Боја : Црна, Сина, Црвена, Сива, Портокалова
(Ве молиме да ги споделите со нас боја што би сакале. Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или e-mail за да ни каже.
Инаку ќе го испратите по случаен избор)
Големина : за 7.5 cm(L) x 4cm(W) x 1.6 см(H)
Материјал : Силикон
Quantiyt : 1pc
Fitment : За Џип /Dodge Chrysler Фиат 5 копчиња
Карактеристики :
- Сосема нов!!!
- Трајни.
- Ова маска е задолжен да го штити вашиот автомобил оддалечен од несреќи/гребење/исклучување и за анти-вибрации.
- Оваа понуда е за опфаќа само; без далечински е вклучена.
- Копче синџир не е вклучена.
- Направете вашето Фоб има една убава и кул изглед.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
4. Настава не е вклучена.
5. Овој оглас е на насловната само; без далечински е вклучена.
6. Ве молиме имајте во предвид НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) единици во внатрешноста. Силиконска Обвивка без клуч синџир.
Пакет се вклучени :
1 x Далечинскиот Клуч Силикони Школка Случај
(копче синџир не е вклучена)

Спецификацијата

Боја Име:
Црна, Сива, Црвена, Портокалова, Сина
Бренд Име:
Auzan
Материјал Тип:
Силика Гел
боја:
Црна, Сина, Црвена, Сива, Портокалова
Големина:
For Jeep /Dodge /Chrysler /Fiat

Со стоката дадена додека купуваат