• Новак
2-Копче за Неисечени Далечинскиот Клуч ФОБ Случај За SUZUKI IGNIS АЛТО SX4 ОПЕЛ AGILA Црна

2-Копче за Неисечени Далечинскиот Клуч ФОБ Случај За SUZUKI IGNIS АЛТО SX4 ОПЕЛ AGILA Црна

DEN 131.04

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет.
Совршен резервни замена.
Fitment : Suzuki, Опел, Agila
Забелешка : ве Молиме да се осигурате вашата моментална копче сечилото тип е иста како оваа точка пред да купите.
Боја : Црна
Големина : 9.2x3.9cm
Батон : 2 Копчиња (Заклучување/Отклучување)
Материјал : ABS Пластика
Количина : 1 компјутер
Пакетот Вклучува :
1 x Далечинскиот Клуч Случај
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Совршен резервни замена.
Fitment : Suzuki, Опел, Agila
Забелешка : ве Молиме да се осигурате вашата моментална копче сечилото тип е иста како оваа точка пред да купите.

Спецификацијата

Бренд Име:
sikeo

Со стоката дадена додека купуваат