• Новак
2 парчиња ABS Хром Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Трим Покритие за Бенц W212 E200 E300 Неколку 2010 -2015 Внатрешни Додатоци

2 парчиња ABS Хром Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Трим Покритие за Бенц W212 E200 E300 Неколку 2010 -2015

DEN 627.84

Достапност
Достапно за нарачка


2x Нов Chrome Позлатен Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Трим Покритие за Б/enz W212 E200 E300 Неколку 2010 2011 2012 2013 2014 2015
· Предмет Тип : Внатрешни Работи Украси
· Item Ширина : 2.5 cm
· Година : 2010 2011 2012 2013 2014 2015
· Item Должина : 7.5 cm
· Материјал Тип : високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш
· Материјал : високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш
· Боја : Сребрена
· Одговара 1 : за Б/enz W212 E200 Неколку 2010 план за 2011-2015
· Се вклопуваат 2 : за Б/enz W212 E300 Неколку 2010 план за 2011-2015
· Автомобил Направи : за Б/enz W212 E200 Неколку
Хром Позлатен Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Трим Покритие одговара за Б/enz W212 E200 E300 2010-2015
· Состојба : 100% нови
· Боја : Сребрена
· Материјал : високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш
· Предмет се вклучени :
2 x Воздух Пропустливи Маска
·
· Компатибилен Со : Одговара за Б/enz W212 E200 E300 Неколку 2010-2015
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл.
4) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, селотејп во задниот дел.
Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Спецификацијата

Бренд Име:
BoomBoost
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
36g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Со стоката дадена додека купуваат