• Новак
автомобил stying Задните клима Пропустливи Рамка Штекер Покрие Намали За BMW 1 2 3 Серија F20 F21 F22 F23 F30 F31 F34 2012-

автомобил stying Задните клима Пропустливи Рамка Штекер Покрие Намали За BMW 1 2 3 Серија F20 F21 F22 F23 F30

DEN 976.32

Достапност
Достапно за нарачка


Нов Заден клима Пропустливи Рамка Покрие Намали За Б/MW 1 2 3 Серија F20 F21 F22 F23 F30 F31 F34 2012 2013 2014 2015 2016 година
· Предмет се вклучени : Задните Воздушни Пропустливи Покрие x1
· Компатибилен : За Б/1 MW Серија F20 F21 2012 2013 2014 2015 2016 година
· Компатибилен 1 : За Б/MW 2 Серија F22 F23 2014 2015 2016 година
· Компатибилен 2 : За Б/MW 3 Серија F30 F31 F34 2013 2014 2015 2016 година
· Функција : Совршен натпревар за оригиналниот автомобил;Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
· Функција 1 : Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил Елегантен и модерен
· Карактеристика 2 : Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил
· Функција 3 : Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, 3 M адхезивна лента на грбот.
Хром Задните Воздушни Пропустливи Покритие за Б/MW 1 2 3 Серија F30 F34
· Боја : Сребрена
· Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, со Мат Хром Финиш
· Предмет се вклучени :
Задните Воздушни Пропустливи Покрие x1
· Компатибилен :
За 2012-2016 Б/1 MW Серија F20 F21
За 2014-2016 Б/MW 2 Серија F22 F23
За 2013-2016 Б/MW 3 Серија F30 F31 F34
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил Елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл.
4) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало.
5) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, 3 M адхезивна лента на грбот.
Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на 3m лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Спецификацијата

Бренд Име:
BoomBoost
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Должина:
19cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
50g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Со стоката дадена додека купуваат