• Новак
  • -15 %
Tonlinker Покрие Случај Налепници за Toyota PRADO -17 Автомобил Стил 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки челик Прочитајте светлина позиција внатрешни работи налепница

Tonlinker Покрие Случај Налепници за Toyota PRADO -17 Автомобил Стил 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки челик

DEN 1224.00
DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепници за Toyota PRADO 2016-17 Автомобил Стил 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки челик Прочитајте светлина позиција ентериерно уредување налепница
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
2.Ве молиме имајте во предвид моделот и година
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработени од нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за Toyota PRADO 2010-17
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Инсталација настава 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста ,сува и слободен од сите масла ,масти и восок. 2.Се утврди точната локација на производот. 3.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 4. Ди не се движи производот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталација

Спецификацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Година:
2016 година
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm

Со стоката дадена додека купуваат