• Новак
  • -7 %
CITALL ABS Хром Опрема Shift Panel, Frame Покрие Трим Одговара За Ford Избега Kuga 2013 2014 2015 година САМО LHD

CITALL ABS Хром Опрема Shift Panel, Frame Покрие Трим Одговара За Ford Избега Kuga 2013 2014 2015 година

DEN 366.00
DEN 393.12

Достапност
Достапно за нарачка

ABS Хром Позлатен Опрема Shift Panel, Frame Покрие Трим Одговара За Ford Избега Kuga 2013-2016 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : ABS пластика со светли хром финиш Големина : прибл. 13.8x13.1cm(5.4x5.2inch)(L x W) Дупка Големина : 1x0.8cm(0.4x0.3inch) и 3.5x0.8cm(1.4x0.3inch)(L x W) Точка се вклучени : 1 x Опрема Shift Панел Покрие Трим Компатибилен Со : одговара за Ford Избега/Kuga 2013-2016 (Одговара за LHD&Автоматски Менувач САМО)
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Не Одговара на Десната Страна се Вози модели. "Опис На Производот
Производ Димензија :
Функција :
1) 100% нови и високо квалитетни материјали.
2) Совршено да одговара на панел, многу практични и украсни вредност.
3) Лесен за инсталација.
4) Повеќе Предности : водоотпорен, никогаш нема да избледи , никогаш не рѓа, кул дизајн, итн.
Инсталација
1) Употреба на алкохол или чистење агент за чиста инсталација позиција за да се обезбеди без маснотии, восок или прашина пред вашата акција.
2) Кора на селотејп надвор и да се држиме кон позиција, притиснете надолу за 1-2 минути.
3) не се мијат вашиот автомобил во рок од 24 часа. "Фото Шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
CITALL
Година:
2013 2014 2015 2016 година
Објектот Должина:
13.8cm
Објектот Ширина:
13.1cm
Објектот Тежина:
0.055kg
Материјал Тип:
ABS пластика со светли хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Сребро.
одговара 1:
за Ford Избега/Kuga 2013 2014 2015 2016 година
забелешка:
Одговара за LHD&Автоматски Менувач САМО

Со стоката дадена додека купуваат